NASZE MARKI

ZM Nowak to synonim pasji i umiłowania tradycji. Marka, która jest symbolem pieczołowicie budowanych receptur, o wyjątkowych aromatach i smakach, marka, która łączy bogactwo i szlachetność staropolskich receptur z inspiracją nowoczesności. Wędliny i mięsa Nowak to zespolenie wieloletniego doświadczenia, tradycji i zamiłowania do wyśmienitego jedzenia. To produkty dla każdego i na każdą okazję, w których jakość, znaczy tyle samo co smak.

Każda marka odpowiada na potrzeby różnych grup konsumenckich i niesie za sobą określone walory żywieniowe i sensoryczne. Zapraszamy do zapoznania się z ferią smaków, aromatów i wartości odżywczych. Prosimy wziąć z niego to, co dla Państwa będzie najlepsze.

NOWAK

Grupa produktów sygnowanych marką Nowak to szeroki wybór wyrobów wędliniarskich i mięs, które smakują idealnie na co dzień i od święta. Bogaty wachlarz produktów tworzą tu przede wszystkim najwyższej jakości wędzonki z szynki, łopatki, schabu i karkówki, kiełbasy tradycyjne, cenione na polskich stołach za idealne połączenie smaku mięsa i przypraw, delikatne i soczyste parówki z wysokiej jakości wieprzowiny oraz wędliny kanapkowe i podrobowe bez których codzienna dieta nie miałaby smaku. Każdy z nich przyrządzony według dopracowanego procesu i klasycznej receptury, której gwarantem jakości są surowce wyłącznie z polskich hodowli oraz międzynarodowe standardy produkcyjne.

Z KASZUBSKIEJ WĘDZARNI

Z samego serca Kaszub, gdzie czystość natury spotyka się z kultem tradycji tworzymy wędliny sygnowane znakiem Z Kaszubskiej Wędzarni. Sekret ich niezwykłego smaku ukryliśmy w lokalnej, niezmiennej od pokoleń recepturze, najszlachetniejszych kawałkach mięs, intensywnej marynacie w której należycie długo leżakują i ziołowej okrasie podkreślonej wyrazistym aromatem naturalnego drzewnego dymu wędzarniczego. Koneserzy wędlin o niepospolitym smaku, wyjątkowej kruchości i intensywnym charakterze znajdą w tej serii perły staropolskiego kunsztu wędliniarstwa.

MIĘSA WOLNO GOTOWANE

ZDROWA KUCHNIA EXPRESS

ZM Nowak przygotowały również ofertę dla tych co żyją szybko i nie mają czasu na długie gotowanie. Mięsa wolno gotowane zostały przygotowane wg oryginalnych, sprawdzonych receptur. Ich największą zaletą jest szybkość i łatwość przygotowania. Mięsa wolno gotowane można przygotować szybko i prosto w piekarniku. By przygotować mięsa z serii Zdrowa Kuchnia Express wystarczą 4 minuty by danie było gotowe do spożycia. Do mięs wystraczy dodać ziemniaki, ryż lub pieczywo oraz ulubione warzywa, by uzyskać pełnowartościowy posiłek. Szybkość przygotowania idzie w parze ze zdrowiem.